MLN750

Види послуг
Архітектурний проект, Конструктивний проект, Проект Інженерних мереж, Проектна координація
площа
700
м²
Про проект

Наша команда виконала розробку повної проектної документації для елітного приватного будинку, площею майже 1000 квадратних метрів, на замовлення архітектурного бюро, яке представляє Олексія Ніколашина. Ми брали участь у проекті як проектні менеджери та інженери, забезпечивши комплексну координацію всіх етапів розробки з використанням BIM технології та здійснюючи авторський нагляд протягом двох років будівництва.

На замовлення архітектурного бюро, яке представляє талановитого архітектора Олексія Ніколашина, наша команда взяла на себе відповідальність за розробку повної проектної документації для будівництва елітного приватного будинку, площею майже 1000 квадратних метрів. Проектна документація включала архітектурний, конструктивний і інженерні розділи.

Ми взяли участь в цьому проекті як проектний менеджер, провідні проектувальники та інженери, взявши на себе всю комплексну координацію всіх етапів проекту. Наша команда забезпечила ефективне взаємодію між різними етапами розробки, забезпечивши безперервний процес від ідеї до реалізації. Весь проект розробляли з залученням BIM технології.

Будівництво цього розкішного житла тривало практично два роки, протягом яких наша команда не тільки дбала про технічну сторону проекту, а й виконувала роль авторського нагляду. Ми були завдані не лише забезпечити відповідність проекту високим стандартам, а й оперативно реагувати на будь-які необхідні зміни, щоб забезпечити замовникові найвищий рівень задоволення та відповідність його вимогам.

Інші проекти