NN620

Види послуг
Архітектурний проект, Конструктивний проект, Інженерний проект, Проектна координація
площа
380
м²
Про проект

Головними завданнями нашої команди було виступити як головний проектувальник для трьох паралельних проектів: архітектурного, конструктивного та інженерних мереж, забезпечивши ефективну роботу та стійкість залізобетонного каркасу без втрати сучасного архітектурного образу будівлі.

В данному проекті ми виступали в якості головного проектувальника для трьох паралельних проектів: архітектурного робочого проекту, конструктивного робочого проекту та проекту інженерних мереж (вентиляція, кондиціонування, водопостачання, водовідведення і дощова каналізація).

Задачею на проектування слугував ескізний проект відомого архітектора, і ми взяли на себе відповідальність за всі проектні обов'язки, забезпечивши ефективну та оперативну роботу.

Ще одним викликом було забезпечити стійкість залізобетонного каркасу, не втрачаючи сучасний архітектурний образ будинку з плоским дахом та паруючим над першим поверхом другим. Наші конструктивні рішення, зокрема консольні перекриття довжиною до 4 метрів, дозволили зберегти цей образ та забезпечити стабільність та надійність.

Ми вирішили цю інженерну задачу, поєднуючи залізобетонні плити перекриттів із системою несучих балок, зменшивши деформації до нормованих значень і забезпечивши нормальну роботу каркасу протягом усього життєвого циклу будинку. Архітектурно модерні матеріали оздоблення, такі як тонкий керамограніт, модифіковане дерево та панорамні вікна, додають сучасний вигляд цьому простору.