URLSK7

Види послуг
Архітектурний проект, Конструктивний проект
площа
м²
Про проект

Основною ідеєю проекту є розробка семиповерхового житлового будинку у невеликому місті північного Казахстану, спільно з європейським архітектурним бюро ArchBoom. Він відображає нашу спільну творчість, починаючи від концепції і завершуючи робочою документацією, з особливим акцентом на нестандартний керамічний фасад, просторі квартири та наявність комерційних приміщень.

Разом з європейським архітектурним бюро ArchBoom ми розробили проект семиповерхового житлового будинку в невеликому місті північного Казахстану.

Цей будинок стане перлиною міста і створить нові архітектурні віяння, він втілює нашу спільну ідею та творчий потенціал від початкової концепції до завершеної робочої документації.

Робоча документація це наша фішка, в цьому проекті було багато деталей і розрахунків. На підставі ескізного проекту ми розробили повний проект робочої документації, пройшли експертизу і отримали позитивний відгук і дозвіл на початок будівництва.

Вважаємо, що нестандартний керамиічний фасад будівлі, великі площі квартир і доступність вбудованих комерційних пріміщень стануть великою перевагою цієї нерухомості.