Buchansky

Види послуг
Архітектурний проект, Конструктивний проект, Проектна координація
площа
2000
м²
Про проект

Колівінг у Києві - сучасний чотирьохповерховий будинок з компактними квартирами з ергономічним дизайном для максимального комфорту. Фасад оздоблений чорним фальцевим металом, надаючи будинку стильний та оригінальний вигляд, а також сприяє його виразному характеру та унікальності.

Колівінг в місті Київ. Цей будинок не схожий на інші – це сучасний об'єкт нерухомості з чотирма поверхами, включаючи верхній мансардний.

Кожен з трьох поверхів обладнаний 12 компактними квартирами з індивідуальним плануванням та площею від 22 до 32 кв.м. Кожна квартира створена для проживання одного або двох осіб, і завдяки ергономічному дизайну ви відчуєте максимальний комфорт, навіть на невеликій площі.

Оздоблення фасаду виконане з металевого чорного фальцевого металу, надаючи будинку стильний та оригінальний вигляд. Ця архітектурна деталь привертає увагу та створює унікальний характер будівлі.

В даному проекті ми виконували роль головного проектувальника і розробили проект архітектури, конструктивний розділ і проект інженерних мереж.

Колівінг пропонує не тільки сучасне проживання, а й зручності спільного користування, від громадської пральні до коворкінгу на цокольному поверсі зі швидким інтернетом та комфортними робочими місцями.