Coliving one

Види послуг
Архітектурний проект, Конструктивний проект
площа
1080
м²
Про проект

Наша команда реалізувала унікальний проект "Колівінг" для компанії 450 Ceramo Group, перший в Україні будинок для спільного проживання та роботи, який комбінує орендування та комфортне проживання. Будівництво було оперативним та ефективним, а виготовлена з полімерної мембрани покрівля з терасною дошкою надає будівлі неповторний стиль та функціональність.

Наша команда розробила унікальний проект для компанії 450 Ceramo Group, відтворивши ескіз архітектора Дмитра Гриневича.

Крутість роекту полягає в тому, що це перший український будинок для спільного проживання та роботи, який вже отримав назву "Колівінг". Цей формат, популярний в Європі та Північній Америці, розрахований на орендування молодими людьми. Квартири обладнані усім необхідним та комфортно обставлені для життя.

Унікальність спільного проживання полягає в наявності громадської пральні та коворкінгу в цокольному поверсі, забезпечуючи можливість працювати та відпочивати одночасно.

Завдяки ідеальним ґрунтовим умовам, ми реалізували швидкі та прості інженерні рішення, використовуючи стрічкові збірно-монолітні фундаменти. Проста конструктивна схема будівлі, зі стінами із керамоблоку та префабрикованими залізобетонними плитами перекриття, сприяла оперативному та ефективному будівництву.

Покрівля будинку, виготовлена з полімерної мембрани та оздоблена терасною дошкою, використовується для проведення зустрічей та барбекю, надаючи будинку неповторний стиль та функціональність.