SR

Види послуг
Архітектурний проект, Конструктивний проект, Проект Інженерних мереж, Проектна координація
площа
130
м²
Про проект

Проект був створений на основі ескізу архітектора Ольги Бондаренко, аби забезпечити швидке та успішне будівництво за допомогою використання технології BIM проектування. Інноваційна конструкція фундаментальної плити з високим коефіцієнтом опору теплопередачі та оригінальний дах без карнизу є ключовими особливостями цього проекту.

Цей проект був створений на основі ескізу архітектора Ольги Бондаренко, з метою швидкого та успішного будівництва ми використали звичну нам технологію BIM проектування. Технологія пришвидшує всі етапи проектування, мінімізує кількість помилок та допомогає створити детальний і коректний кошторис.

Цікавим аспектом є використання аналітичного розрахунку та конструювання унікальної мілко заглибленої фундаментальної плити з ребрами вниз - інновації для України. Плита, утеплена та з високим коефіцієнтом опору теплопередачі, в два рази перевищує вимоги ДБН. Міцність та стійкість плити підтверджені розрахунковим комплексом, з осадкою в межах допусків.

Окрім того, варто відзначити нестандартний дах із металевого фарбованого листа, без звісу карниза. Замість карнизу використані приховані ринви, надаючи покрівлі і фасаду цікавий ефект плавного переходу.

Всі деталі та вузли присутні в кресленнях, що робить втілення проекту в життя легким та ефективним для будівельників.